RILASTIL SUN SYSTEM LOTION TO INTENSIFY AND PROLONG SUNTAN

L2,500.00

Sasia – 200 ml

Emulsion i lëngshëm me teksturë të lehtë që përshpejton dhe intensifikon nxirjen e diellit.

  • Ndriçues dhe hidratues.
  • Për lëkura sensitive.

Zgjat kohëzgjatjen e nxirjes, duke mbrojtur kështu bukurinë e lëkurës dhe duke e mbajtur atë të shëndetshme dhe elastike. Pa filtra diellorë.

INGREDIENTËT : Aqua (Water), Diethylhexyl Carbonate, C15-19 Alkane, Triethylhexanoin, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Methylpropanediol, Sorbitol, Behenyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Olus Oil (Vegetable Oil), Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Mica, Squalane, 1,2-Hexanediol, Acetyl Tyrosine, Panthenol, Sodium PCA, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone, Titanium Dioxide, Arginine, Allantoin, Xanthan Gum, Arginine HCl, Polysorbate 60, Lecithin, Menthyl Lactate, PEG-8, Ornithine HCl, Tyrosine, Sorbitan Isostearate, Tocopherol, Schisandra Chinensis Fruit Extract, Silica, Diglycerin, Artemisia Umbelliformis Extract, Ascorbyl Palmitate, Buddleja Davidii Leaf Extract, Peucedanum Ostruthium Leaf Extract, Pinus Pinaster Bark/Bud Extract, Sodium Hydroxide, Ascorbic Acid, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance).

Përdormi – Aplikoni kremin para dhe pas ekspozimit ne diell.

Out of stock