-50% Off

KORFF UPGRADE LIP CONTOUR CREAM ANTI-WRINKLE PLUMPING EFFECT MODELING

L2,240.00

Sasia – 15ml

Mbron zonën rreth buzëve dhe ngadalëson proçesin e plakjes së lëkurës. Me kalimin e kohës, shenjat e plakjes në këtë zonë fillojnë të shfaqen më herët dhe lëkura e fytyrës bie. Formulimi i saj me kompleksin strukturues, Acidin Hialuronik me peshë molekulare të ulët dhe të lartë, Vajrat esencial të Xhenxhefilit, dyllërat e Jojoba, Llulediellit dhe Mimoza e bëjnë këtë krem, një trajtim perfekt për mbushjen e mikro-rrudhave rreth buzëve, zbutjen e lëkurës dhe për modelimin e zonës së buzëve.

Sipas rezultateve të testeve që janë bërë për këtë produkt, u vu re që pati:

  • Rritje të vëllimit : + 13.5%
  • Rritje e tonifikimit : + 17%
  • Zvogëlim i rrudhave : -15.5%

Përdorimi – Aplikoni kremin në mëngjes dhe / ose në mbrëmje, në zonën rreth konturit të buzëve, duke e masazhuar butësisht deri në përthithje të plotë.

Compare

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KORFF UPGRADE LIP CONTOUR CREAM ANTI-WRINKLE PLUMPING EFFECT MODELING”

Your email address will not be published. Required fields are marked *