-50% Off

KORFF UPGRADE FIRMING NIGHT CREAM REGENERATING MODELING EFFECT

L4,060.00

Sasia – 50ml

Krem i pasur për fytyrën me një strukturë velvet dhe përthithje të shpejtë. Falë përzierjes së përbërësve aktiv të përmbajtur, është një trajtim me një veprim të fuqishëm forcues, rigjenerues dhe kundër rrudhave. Formulimi i tij me kompleksin strukturues, tripeptide dhe Vitaminën E, forcon epidermën, duke kryer një veprim efektiv ushqyes dhe kundër rrudhave. Lëkura rifiton një pamje të lëmuar, të tonifikuar, me shkëlqim dhe kompakte, rrudhat zvogëlohen dhe konturet e fytyrës riformësohen. E shkëlqyeshme si një trajtim gjatë natës.

  • Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
  • Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur.

Përdorimi – Aplikoni produktin në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke përhapur produktin në fytyrë, qafë dhe dekolte. Për një efekt sa më intensiv, ne rekomandojmë të përdorni më parë Korff Upgrade Firming Serum Modeling Effect.

Compare

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KORFF UPGRADE FIRMING NIGHT CREAM REGENERATING MODELING EFFECT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *