-50% Off

KORFF UPGRADE EYE CONTOUR CREAM

L2,730.00

Sasia – 15ml

Krem forcues anti-rrudhë, kundër lodhjes së syve. Upgrade është një trajtim mjaft efikas për zonën e syve. Përthithet lehtësisht nga lëkura dhe ka një teksturë të lehtë. Tonifikon zonën rreth syve dhe gjithashtu ka një efekt të mirë anti-rrudhë. Formulimi i këtij hidratuesi me kompleksin strukturues, ekstraktin Avena Sativa dhe Ginkgo Biloba, bën të mundur forcimin e indeve dhe redukton rrudhat, rrathët e zinj të syve dhe qeskat, duke e bërë lëkurën rreth syve më të fortë, më tonike dhe të lëmuar.

  • Pa derivate të grurit.
  • Testuar klinikisht, dermatologjikisht, oftalmogjikisht.
  • Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.
  • Për të gjitha tipet e lëkurës.

Përdorimi – Aplikoni kremin në zonën e konturit të syve, në mëngjes dhe / ose në mbrëmje, duke e masazhuar butësisht me anë të mollëzave të gishtërinjve, derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Compare

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KORFF UPGRADE EYE CONTOUR CREAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *