-30% Off

KORFF CURE MAKE UP UNIFORMING CONCEALER 02

L1,670.00

Sasia – 2.5ml

Korrektor në formatin e një stilolapsi, krijuar për të minimizuar rrathët e errët, vijat e holla, papërsosmëritë e lëkurës dhe shenjat e lodhjes. Stili i lëmuar i argjendtë me furçë, mundëson një aplikim preçiz dhe është ideal për prekjet ditore.

Veprimet :

  • Mbulim i mirë.
  • Pudrat speciale me fokus të butë minimizojnë papërsosmëritë.
  • Formula është e pasuruar me Acidin Hialuronik, Vitaminën E dhe ekstrakt Albizia Julibrissinis, të cilat e bëjnë fytyrën të duket e freskët dhe e c’lodhur.
  • E lë teksturën e lëkurës të butë dhe të rehatshme.
  • Pa aromë.
  • Testuar dermatologjikisht.
  • Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe palladium.

Përdorimi – Ktheni bazën e stilolapsit në drejtim të akrepave të orës për të shpërndarë sasinë e duhur të produktit.

Paralajmërim : Në aplikimin e parë është e nevojshme ta rrotulloni produktin në mënyrë të përsëritur, për të nxjerrë ngjyrën.

Compare

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KORFF CURE MAKE UP UNIFORMING CONCEALER 02”

Your email address will not be published. Required fields are marked *