-50% Off

KORFF PERFECT BALANCE FACE CREAM

L3,850.00

Sasia – 50ml

Hidratues për fytyrën për të forcuar dhe rivendosur ekuilibrin e lëkurës tuaj, duke i dhënë asaj një ndjenjë të rehatshme. Me Centella Asiatica, Camellia Oil, Inca Oil dhe ekstraktet e Lupinus Albus dhe Schisandra Chinensis, ajo rigjallëron dhe hidraton thellë lëkurën. Falë pranisë së spektrave mbrojtës spf15, lëkura mbrohet gjithashtu nga dëmtimi i rrezeve të diellit. Lëkura e fytyrës forcohet dhe rigjenerohet, duke u bërë më uniforme dhe rrezatuese.

  • Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
  • Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur.

Përdorimi – Aplikojeni hidratuesin në mëngjes dhe / ose në mbrëmje, në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke përhapur produktin me lëvizje rrethore derisa të thithet plotësisht. Për një veprim edhe më intensiv, ne rekomandojmë të përdorni Korff Perfect Balance Oil në kombinim.

Compare

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KORFF PERFECT BALANCE FACE CREAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *