FARMAGAN SUN & FITNESS S-ACTIVE SH SHAMPOO CONDITIONER

L3,140.00

Sasia – 250 ml

Shampo për mbrojtjen e flokëve nga ekspozimi diellor. E butë, rigjallëruese dhe freskuese. Ushqen butësisht lëkurën dhe flokët.

Falë pranisë së një sistemi të veçantë pastrimi me veprim delikat dhe përbërësve aktivë të vajrave bimore dhe vitaminave, shampoja kontribuon në shëndetin dhe funksionalitetin e flokëve dhe skalpit të kokës.

Falë pranisë së pantenolit, lëkura e skalpit bëhet e hidratuar dhe elastike.

Përbërësit aktiv :

  • Vajra jojoba dhe krunde orizi
  • Vitaminë E
  • Panthenol
  • Provitaminë B5

Përdorimi – Aplikoni shampoo-në në skalp të lagur. Masazhojeni në scalp dhe lëreni disa minuta para se ta shpëlani me ujë si zakonisht.

 

Compare