FARMAGAN SUN & ACTIVE S-ACTIVE INTENSIVE MOISTURIZING CONDITIONER

L2,090.00

Sasia – 250 ml

Zbutës hidratues, ideal pas ekspozimit në diell, kripë dhe pishinë klori. I bën flokët të menaxhueshëm, të butë dhe të hidratuar mirë. Vaji i farave të lirit është i pasur në mënyrë natyrale me vitaminë E dhe F, acid linoleik (Omega 3) dhe beta-karoten, ndihmon në parandalimin e formimit të sebumit dhe zbokthit dhe e bën më të lehtë krehjen e flokëve.

Përbërësit aktiv :

  • Vaj Liri
  • Vaj Jojobe
  • Krunde Orizi

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Përdorimi – Aplikoni zbutësin, pasi keni larë flokët me shampoo. Aplikojeni vetëm në maja, jo në scalp. Lëreni për 5 minuta dhe më pas e shpëlani me ujë të vakët.

Compare