FARMAGAN BIOACTIVE HAIR TREATMENT D-CONTROL SH OILY DANDRUFF SHAMPOO

L2,460.00

Sasia – 250 ml

Shampo e formuluar posaçërisht për të bërë kontrast me zbokthin e yndyrshëm, së bashku me ampulat ndihmon në reduktimin e hiperhidrozës së kokës. Vitamina B, vitamina PP, Piroctone Olamine dhe një kompleks bimor (Euterpe Oleracea, Carapa guaianensis dhe resina e Copaifera officinalis me veprim pastrues që kufizon sekretimin e tepërt të sebumit).

  • Pa SLES dhe SLS.
  • Tolerancë e lartë.
  • Testuar per Nikel, Krom, Kobalt, Palladium dhe Mërkur.
  • Pa kolorantë.

Përdorimi – Aplikoni shampon në flokë të lagur. Masazhojeni për 5 minuta dhe më pas lëreni për 5 minuta të tjera. Mos e lani flokun me shampoo të tjera.

Compare